Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Občan > Aktuality > Nabídka práce - dělník pro čištění města

Nabídka práce - dělník pro čištění města

Městys Zlonice, zastoupený starostou obce Antonínem Chocholou, přijme zaměstnance na obsazení pracovní pozice :

 Dělník na čištění města

 Náplň práce :

Úklid veřejných prostranství, péče o veřejnou zeleň, práce v odpadovém hospodářství

 Nástup :

  • možný od 1.3.2020
  • pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok, zkušební doba 3 měsíce
  • po ukončení lhůty možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • pracovní úvazek 40 hodin týdně
  • místo výkonu práce – obvod Městyse Zlonice

 Požadavky :

  • minimálně střední odborné s výučním listem
  • řidičský průkaz sk. „B“ – aktivní řidič
  • délka praxe 5 let
  • časová flexibilita, vstřícnost

 Předpoklady pro uchazeče :

  • bezúhonnost
  • způsobilost k právním úkonům
  • bezdlužnost ve vztahu k úřadu městyse

 Platové podmínky :

  • řídí se Nařízením vlády ČR 564/2006 Sb. v platném znění, v závislosti na délce praxe a dosaženého vzdělání

Zájemci se mohou hlásit na adrese Úřadu městyse Zlonice, Nám. Pod Lipami 29, 273 71 Zlonice. Bližší informace na tel. 724 111 125 (p. Chochola) nebo 602 527 349 (p. Pískač).