Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Občan > Aktuality > Velikonoční hry 2021

Velikonoční hry 2021Do Velikonoc nám zbývá pár dní a DDM „OSTROV“ Slaný ve spolupráci s Městysem Zlonice si pro vás připravil dvě hry, při kterých poznáte zajímavá místa ve Zlonicích.  Šup, hup od počítačů ven a hezky si to užijte!  Bližší informace na

www.ostrov-svc.cz

www.facebook.com/ddmostrovslany

Po stopách velikonočního zajíčka   (fotohra)

Už vás nebaví sedět doma u počítače? Přemýšlíte, jak namotivovat děti vůbec vyjít ven? Tak se pojďte trochu projít a poznat některá zákoutí Zlonic.

Připravili jsme pro vás hru plnou zajímavostí. Na webu DDM „OSTROV“ Slaný naleznete dokument s obrázky míst, na která se nám zatoulal velikonoční zajíček :). Pokud tato místa najdete a vyfotíte tam svého zajíčka, sebe, či jen místo samotné a fotky do konce dubna pošlete na e-mail : k.zlonice@seznam.cz  nebo přinesete osobně ukázat (v mobilu) paní Srbkové do knihovny ve Zlonicích v provozní době, tak dostanete malou odměnu.

Hru si můžete samozřejmě zahrát i jen tak, bez jakékoliv odměny. Dokonce ani nemusíte všechna místa hledat v jeden den.

Držíme palce při hledání a přejeme příjemnou zábavu  J

Velikonoční vajíčka (QR hra)

Velikonoce jsou tu a náš velikonoční zajíček při svém zlonickém cestování poztrácel několik vajíček. Pomůžete mu je najít?

Vajíčka jsou ukryta v osmi QR kódech na různých místech Zlonic. U každého vajíčka jsou napsané souřadnice k dalšímu vajíčku a písmenko do závěrečné tajenky. Když písmenka správně poskládáte, vyjde vám slovo spojené s Velikonoci. Komu se to podaří a sdělí správné slovo paní Srbkové, získá malou odměnu ;)

A kde najdete první vajíčko? To se dozvíte v pátek 26.3.2021 na webu Ostrova.

kraslice plakát.jpg

zajíček plakát.jpg