Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Kurz základů výroby korálkových šperků
Dvořákův festival - koncert v Památníku A.D.
31 1 2
Muzikál Bídníci - zájezd
Drobečková navigace

Úvod > Občan > Aktuality > Uzavírka silnice v Břešťanech a ve Tmáni 1.-2. června

Uzavírka silnice v Břešťanech a ve Tmáni 1.-2. červnaDatum konání:
1.6.2023
Datum ukončení:
2.6.2023

Ve dnech 1. a 2. června dojde k položení nového asfaltu v částech Břešťan a Tmáně. Již tento týden začnou přípravné práce pro položení asfaltu, silnice bude během přípravných prací hůře průjezdná a během celého dne kdy se bude pokládat asfalt zcela a bez výjimek neprůjezdná.

Žádám vás o strpění tohoto nepohodlí v následujících dnech. Pro příjezd do Břešťan můžete využít „polní asfaltovou“ cestu kolem břešťanského hřbitova už během přípravných prací, pokud to pro Vás bude lepší.  Pří průjezdu připravovanými úseky dbejte na zvýšení krytů ventilů a jiných překážek, které se budou vysouvat do úrovně nové vozovky.

Dne 1. června bude asfaltovaný úsek v Břešťanech od železničního přejezdu po křižovatku za mostem. Tento den bude od 7-18 hod úsek zcela neprůjezdný.  Pokud budete potřebovat vaše vozidlo, zaparkujte jej v předstihu na vhodném v místě v okolí.  Třeba u autobusové zastávky nebo někde za mostkem. Aby asfaltový povrch dobře zatuhl, vychladl a zpevnil se, pokud to bude možné, neotáčejte se na něm během večera po otevření. Využijte jej pak jen k průjezdu.

Dne 2. června bude asfaltovaný úsek ve Tmáni od mostku až k poslednímu domu směrem k ČOV, tedy směr Břešťany.  Tento den bude úsek zcela a bez výjimek neprůjezdný od 7-18 hod. Pro parkování využijte prostor ve středu Tmáně, kde bývá volební buňka, případně točnu před ČOV a projedete kolem nádraží do Břešťan. Nebo samozřejmě jiné vhodné místo.  Večer po položení se prosím opět na novém asfaltu neotáčejte, jen volně projíždějte aby mohl asfalt správně vychladnout a ztuhnout.

Při parkování, ve dnech pokládání asfaltu, budeme velmi tolerantní k umístění vozidel s ohledem na stavební práce, jen prosím neparkujte přímo v křižovatkách nebo tak aby vaše vozidlo blokovalo průjezd, či výjezd nebo poškozovalo cizí majetek.

Děkuji za pochopení a spolupráci. Těším se na výsledek.